0

چطور تشخیص دهید لایسنسی که تهیه کرده‌ اید اورجینال است ؟

  

برای ویندوز 10:

راه حل اول:

ابتدا برنامه را از سایت مایکروسافت دانلود و نصب نمایید. سپس لایسنس را مطابق با آموزش‌های موجود در سایت وارد نمایید. ویندوز شما باید Active باشد. اگر لایسنس به هر دلیلی مشکل داشته باشد به شما نمایش داده خواهد شد. در این صورت لایسنس مشکلی داشته و فروشنده باید لایسنس را تعویض نماید و یا وجه را برگشت دهد.

شما از طریق سایت شرکت مایکروسافت می‌توانید همه ویرایش های ویندوز 10 به جز ویندوز Enterprise را دانلود نمایید.

به هیچ عنوان برای فعال کردن ویندوز از فایل کرک یا سورس ویندوزهای دستکاری شده استفاده نکنید. فقط باید با لایسنس 25 رقمی فعال شود.

توجه داشته باشید که تمام لایسنس‌ها توسط مایکروسافت صادر می‌گردد و اینطور نیست که کالای چینی یا هندی باشد. لایسنس یا باید ویندوز را فعال کند یا فعال نکند.

راه حل دوم:

این راه حل که بهترین و کم دردسرتین راه است، استفاده از آموزش "اتصال لایسنس ویندوز 10 به اکانت مایکروسافت" میباشد. وقتی لایسنس را وارد کردید و ویندوز فعال شد، با این آموزش لایسنس را به اکانت خود وصل کنید.

راه حل سوم:

 برای این کار وارد "پشتیبانی آنلاین مایکروسافت" شوید و لایسنس خود را به پشتیبانی دهید و از او بخواهید که لایسنس را بررسی کند و اطمینان حاصل کنید که لایسنس قبلا استفاده نشده است.

   

برای آفیس 365 و آفیس 2016 و 2019

وارد وب سایت  setup.office.com  شوید و لایسنس را وارد کنید، اگر لایسنس اورجینال باشد مایکروسافت تایید خواهد کرد و لینک دانلود مایکروسافت آفیس را در اختیار شما قرار می‌دهد.

درصورتی که نیاز دارید مراحل نصب آفیس 2016 و آفیس 365 را بدانید به بخش آموزش‌های سایت مراجعه کنید.

 (این شیوه در لایسنس‌های یکبار نصب کاربرد ندارد).